Ortodoncja Warszawa

Zaufali nam

Strona główna -> Klinika

Zaufali nam:

 

Zaufała nam Marina Łuczenko.
Soldent! Bardzo dziękuje za nowy, piękny uśmiech. :) Nigdy nie przypuszczałam , że uda mi się trafić pod opiekę tak wykwalifikowanego zespołu. W 11 miesięcy zyskałam piękny wygląd i dodatkowa pewność siebie. W rozmowach z przyjaciółmi zachwyconymi zmianami zawsze powtarzam, że to taka klinika w `amerykańskim stylu` i z chęcią rozdaje wizytówki. Bardzo miła i fachowa obsługa, szybkość i styl w jaki jest prowadzony pacjent bardzo odbiega od tego z czym można spotkać się na polskim rynku. Bezapelacyjnie najlepsza i najsympatyczniejsza klinika stomatologiczna w naszym mieście :) Jeszcze raz dziękuje :)
Anna Karczmarczyk
Klinikę SOLDENT serdecznie rekomenduję Państwu nie tylko ze względu na profesjonalną opiekę znakomitych stomatologów i najnowsze technologie w zakresie ortodoncji czy protetyki, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej, ujmującej atmosferze tego miejsca. Pozytywna aura, jaką tworzą wspaniali Specjaliśći, Personel Kliniki oraz elegancki, nowoczesny i pogodny wystrój wnętrz sprawia, iż każdy Pacjent czuje się tu jak wyjątkowy indywidualny Gość … przyjaznego SPA, a nie „gabinetu dentystycznego”, który zwykle niemiło nam się kojarzył. Z uśmiechem polecam –
Katarzyna Skrzynecka
 • Polecam Soldent, jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam trudną wadę, ale jak  widać nie dla Pani dr Kasi. Teraz uśmiecham się szeroko i polecam wszystkim klinikę SOLDENT. Pozdrawiam Ewelina z Radomia
 • Zaangażowanie, pasja, wiedza to cechy Pani dr Kasi. Przesympatyczna, urocza osoba. Widać , że poradzi sobie z każdym przypadkiem, nie rezygnuje. Dziękuję za pomoc. Tomek K. z Warszawy
 • Dla wszystkich, którzy myślą, że leczenie ortodontyczne dotyczy tylko młodych ludzi – nic bardziej mylnego . Założyłam aparat w wieku 50 lat i nie żałuję tej decyzji. Poprawił mi się wygląd moich zębów, a także wyeliminowałam wady, które mogłyby ograniczać funkcjonalność moich zębów. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr Katarzynie Łoza-Sołtyk. Krystyna K.
 • Jestem bardzo zadowolona z usług oferowanych przez klinikę SOLDENT, szczególnie polecam dr Katarzynę Łoza-Sołtyk – jest bardzo otwarta i  przyjazna dla pacjenta, przyjmuje pacjentów z pełnym profesjonalizmem; Anna S.
 • Polecam wszystkim aparat lingwalny, założyłam go w klinice Soldent, moim ortodontą prowadzącym jest Katarzyna Łoza-Sołtyk, świetny lekarz, naprawdę widać, że kobieta ma talent i doświadczenie w tej dziedzinie; Łukasz K.
 • W końcu zdecydowałam się na założenie aparatu lingwalnego – nie żałuję ani wyboru aparatu ani kliniki, przychodzę tu z przyjemnością, cały personel jest przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Kasia S.
 • Nie ukrywam, że bardzo ważne jest dla mnie pierwsze wrażenie – w Klinice Soldent personel był naprawdę bardzo miły i uśmiechnięty. Wnętrza również są bardzo ładne; Tomasz F.
 • Byłam dzisiaj w klinice Soldent na konsultacji ortodontycznej, nie mogłam zdecydować się , który aparat byłby dla mnie odpowiedni. Dr Katarzyna Łoza-Sołtyk świetnie mi doradziłam i wyjaśniła czym różni się między sobą  aparaty, od razu otrzymałam kosztorys i rabat na leczenie – to się ceni, poczułam się naprawdę dowartościowana, aż chce się rozpocząć leczenie aparatem ortodontycznym.  Kamila A.
 • Przez wiele lat mój uśmiech nie był taki jakim chciałem, bałem się leczeniem ortodontycznego i aparatu zewnętrznego, który w moim mniemaniu byłby bardzo widoczny. Rozwiązaniem okazał aparat lingwalny INCOGNITO. Piotr L.
 • Nikt nie zauważył, że noszę aparat lingwalny  -   potajemnie pracuje nad moim uśmiechem. Każdego dnia mój uśmiech jest coraz piękniejszy.  Jestem bardzo szczęśliwa.  Renata P.
 • Uwielbiam to – noszę aparat, nikt go nie widzi a moja wada zgryzu znika w mgnieniu oka J Sylwia D.
Soldent

KONTAKT

Soldent

Klinika Estetycznej
Ortodoncjii Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E)
00-112 Warszawa

pn-pt: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

___

tel. 22 620 10 30
gsm: 513 132 870

e-mail: soldent@soldent.pl
© 2013 Soldent. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie OJCIEC.NET