Ortodoncja Warszawa

Soldent

Strona główna -> Klinika

 

Motto kliniki: SOLDENT -  „POZNAJ RADOŚĆ UŚMIECHU”

 

 

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent  to  klinika tworzenia pięknego i zdrowego uśmiechu za pomocą najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów.

 

Klinika Soldent to miejsce dla najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią sobie przyjazną atmosferę i komfort podczas leczenia stomatologicznego. Do każdego pacjenta podchodzi się tu indywidualnie. Lekarz współpracując z pacjentem proponuje najlepszą metodę leczenia  zwracając  szczególną  uwagę także  na jego wymagania estetyczne.

 

Lekarze pracujący w klinice Soldent  to profesjonaliści  z bogatym doświadczeniem,  uczestniczą w wielu szkoleniach i sympozjach w Polsce, Europie i na innych kontynentach-Ameryka, Azja czy Australia.

 

Dzięki ciągłemu zaangażowaniu w rozwój pacjenci otrzymują dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii. Klinika Soldent zaopatrzona jest w sprzęt medyczno-diagnostycznego na najwyższym poziomie. Dla wygody pacjentów klinika posiada bogato wyposażone zaplecze radiologiczne (rtg, pantomogram, cefalometrię, tomograf komputerowy) oraz technologiczne między innymi mikroskop do leczenia kanałowego oraz profesjonalny sprzęt do wykonywania pełnoceramicznych koron CEREC.

 

Klinika Soldent oferuje swoim pacjentom kompleksową usługę, oznacza to, że w jednym miejscu pacjent ma zapewnioną diagnostykę i włączony proces leczenia, do którego zalicza  się: stomatologia zachowawcza, implantologia, ortodoncja, protetyka, chirurgia ,  wybielanie zębów oraz profilaktyka i higiena jamy ustnej.  Zespół pracujący w klinice Soldent konsultuje pomiędzy sobą podejmowane procedury terapeutyczne, tak aby kompleksowe działania przynosiły najlepsze wyniki  w leczeniu stomatologicznym.

 

Klinika Soldent jest pionierem w dziedzinie ortodoncji i implantologii. Jest  jedną z pierwszych certyfikowanych praktyk, mających uprawnieninia do leczenia techniką INCOGNITO. Posiada najdłuższe doświadczenie w leczeniu techniką lingwalną w Polsce.  W dziedzinie implantologii  Dr Krzysztof Sołtyk uzyskał tytuł lekarza implantologa jako jeden z pierwszych stomatologów w Polsce.

 

Co jeszcze wyróżnia klinikę SOLDENT: komputerowa protetyka, jako jedna z nielicznych posiada sprzęt do wykonywania pełnoceramicznych  koron CEREC ; najwyższej jakości implanty firmy Astra Tech,  własne laboratorium ortodontyczno-protetyczne; 

 

Komfort pacjentów podnoszą przyjazne, ciepłe i przestronne wnętrza, a atmosfera panująca w klinice Soldent sprawia, że każdy pacjent poczuje sie wyjątkowo.

 

Klinika prowadzi obsługę w języku polskim, angielskim i włoskim.

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą kliniki SOLDENT

na stronie: www.soldent.pl

 

KONTAKT

Soldent

Klinika Estetycznej
Ortodoncjii Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E)
00-112 Warszawa

pn-pt: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

___

tel. 22 620 10 30
gsm: 513 132 870

e-mail: soldent@soldent.pl
© 2013 Soldent. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie OJCIEC.NET