Ortodoncja Warszawa

Dr Katarzyna Łoza-Sołtyk

Strona główna -> Klinika

Zajmuje się nowoczesną ortodoncją. Specjalizuje się w aparatach lingwalnych - jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce wprowadziła je na naszym rynku, korzystając z bogatych kontaktów z lekarzami z zagranicy, gdzie wykonywane są już od ponad 30 lat.  Jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuję ortodontyczne leczenie aparatami lingwalnymi za pomocą indywidualnie wykonywanych zamków INCOGNITO oraz  niedawno wprowadzonych na rynek zamków WIN. W 2005 roku dr Katarzyna Łoza-Sołtyk odbyła staż w Niemczech, który pozwolił jej na zdobycie doświadczenia i praktyki w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków. Obecnie w kierunku techniki lingwalnej kształci również innych lekarzy. Jej umiejętności potwierdzają międzynarodowe szkolenia oraz zdobyte certyfikaty i dyplomy. Brała czynny udział w międzynarodowych konferencjach i kongresach.

W 2015 r. dr Katarzyna Łoza-Sołtyk uzyskała tytuł MASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ obroniony na prestiżowej uczelni w Niemczech. Specjalizacja odbyła się pod okiem prof. Dirk Wiechmann - twórcy techniki lingwalnej.
Tym samym dr Katarzyna Łoza-Sołtyk jest pierwszym lekarzem w Polsce z tytułem MASTER OF SCIENCE ORTODONCJI LINGWALNEJ.

 

Specjalizuję się również w nowej indywidualnie projektowanej ortodoncji INSIGNIA , aparatach Clear aligner, aparatach zewnętrznych: metalowych, porcelanowych, kryształowych, aparatach Damon oraz leczenia dzieci.

 

Przyjmuję pacjentów w języku polskim, angielskim i włoskim.

 

aparat ortodontyczny cena

KONTAKT

Soldent

Klinika Estetycznej
Ortodoncjii Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E)
00-112 Warszawa

pn-pt: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

___

tel. 22 620 10 30
gsm: 513 132 870

e-mail: soldent@soldent.pl
© 2013 Soldent. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie OJCIEC.NET