Ortodoncja Warszawa

Aparaty Incognito

Strona główna -> Aparaty lingwalne

TWÓJ SPOSÓB, ABY DOSWIADCZYĆ PIĘKNA, NAWET PODCZAS LECZENIA ORTODONTYCZNEGO

 

 

Aparat Incognito, którego twórcą jest dr Dirk Wiechmann z Bad Essen w Niemczech stanowi ogromne osiągnięcie w dziedzinie ortodoncji.

Aparat Incognito to alternatywny, prawdziwie niewidoczny sposób leczenia wad zgryzu.  Umiejscowiony jest po wewnętrznej stronie uzębienia. Pozwala to pacjentowi na zachowanie dotychczasowej estetyki uśmiechu, niezakłóconego widocznymi elementami konstrukcyjnymi klasycznego aparatu. Stąd też wywodzi się nazwa urządzenia – Incognito.

 

CEL

Aparat Incognito przeznaczony jest do leczenia nawet skomplikowanych wad zgryzu, może być stosowany w każdej grupie wiekowej, począwszy od dzieci (w przypadku dzieci warunkiem jest posiadanie wszystkich zębów stałych), młodzież  po osoby dorosłe.

 

ESTETYKA

Aparat Incognito jest aparatem ekskluzywnym, jakość jego wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Jest to jedyny na rynku aparat, który tak starannie i precyzyjnie został dopasowany do indywidualnej budowy zębów pacjenta. Na ten rodzaj aparatu zazwyczaj decydują się osoby o najwyższych wymaganiach estetycznych.

 

 

INDYWIDUALIZACJA

Jest to w pełni zindywidualizowany aparat językowy. Oznacza to, że każdy jego element jest niepowtarzalny, wykonany indywidualnie dla konkretnego pacjenta i jego zębów. Dzięki indywidualizacji aparatu zęby można ustawić w sposób szczególny dla danego pacjenta, a także osiągnąć bardzo precyzyjne wyniki leczenia. Tę precyzję dopasowania zapewnia wykorzystanie najnowocześniejszych technik komputerowych, gdzie wykonywany jest w laboratorium w Niemczech model uzębienia. Następnie w oparciu o niego tworzone są idealnie dopasowane do indywidualnych kształtów zębów zamki, przez które przeprowadzany jest tzw. łuk ortodontyczny.

 

MATERIAŁ

 

Zamki w aparacie Incognito wykonane są ze stopu złota i irydu. Zastosowanie takiego materiału ułatwia dopasowywanie ich kształtu do indywidualnej budowy zębów pacjenta. Złoto umożliwia bardziej precyzyjne wykonanie tzw. slotów zamków, czyli elementów, przez które przeprowadzany jest łuk ortodontyczny, ma to ogromne znaczenie dla właściwego przemieszczania zębów. 

Olbrzymia zaletą zamków Incognito jest najniższy dostępny na rynku profil zamków, dzięki temu elementy te są mniejsze i przez to ułatwiają lepszą adaptację aparatu. W przeciwieństwie do aparatów językowych prostych użytkowanie aparatu Incognito jest bardziej komfortowe, przejawia się to w łatwiejszej adaptacji mowy i ogólnie szybszym przyzwyczajaniu się do urządzenia.

Aparat Incognito jest świetny również dla alergików. Zawiera głównie złoto i w ogóle nie zawiera niklu, głównie odpowiedzialnego za alergie w przypadku metali.

 

Wizualizacja leczenia aparatem incognito – autorstwa incognito.net

 

aparat ortodontyczny cena

KONTAKT

Soldent

Klinika Estetycznej
Ortodoncjii Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E)
00-112 Warszawa

pn-pt: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

___

tel. 22 620 10 30
gsm: 513 132 870

e-mail: soldent@soldent.pl
© 2013 Soldent. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie OJCIEC.NET