Ortodoncja Warszawa

Aparat WIN

Strona główna -> Aparaty lingwalne

 

Zostań zwycięzcą z WIN – to najnowsza  w pełni zindywidualizowana  technologia tworzenia  w dyskretny  sposób pięknego uśmiechu.

 

Współczesna  ortodoncja oferuje coraz większe możliwości wyboru aparatu lingwalnego.  Klinika SOLDENT jako pierwsza w Polsce wprowadza  nowy rodzaj aparatów lingwalnych (językowych) – aparaty WIN, twórcą  jest dr Dirk Wiechmann z Bad Essen w Niemczech.

 

Ten rodzaj aparatu jest doskonałą alternatywą dla typowego, tradycyjnego aparatu stałego. Zamki w aparacie WIN są przyklejane od wewnętrznej strony zęba i zupełnie nie widać ich na zewnątrz, nawet przy szerokim uśmiechu.  Dla każdego, kto pragnie naprawdę dyskretnego sposobu wyprostowania zębów aparat WIN jest świetnym rozwiązaniem.  Z aparatem WIN można wyleczyć każdą wadę zgryzu, przeznaczony jest dla osób wymagających najwyższej estetyki, może być stosowany w każdej grupie wiekowej, poczynając od dzieci, aż po dorosłych pacjentów.

 

Specyfiką tego aparatu jest jego umiejscowienie. W tej technice zamki są mocowane do wewnętrznej powierzchni zębów, dzięki temu są całkowicie niewidoczne dla otoczenia.  Zamki są ze stali, natomiast elementy pracujące nad korygowaniem wady zgryzu z chromu i kobaltu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik komputerowych każdy zamek jest indywidualnie zaprojektowany  i wykonany dla poszczególnego pacjenta. Olbrzymią zaletą aparatów WIN jest niski profil zamków, oznacza to, że elementy aparatu są małe i dzięki temu adaptacja aparatu następuję o wiele szybciej, niż w przypadku prostych aparatów lingwalnych.  

 

Zalety aparatu WIN

 

  • Widoczny wynik leczenia – niewidoczny aparat!!!
  • Indywidualnie zaprojektowany dla każdego pacjenta;
  • Odpowiedni dla każdego pacjenta;
  • Ulepszona technika – płaski kształ zamków zapewnia maksimum komfortu podczas noszenia aparatu;
  • od prostych do skomplikowanych przypadków
  • Wyprodukowany w Niemczech  najwyższą starannością;

 

 

aparat ortodontyczny cena

KONTAKT

Soldent

Klinika Estetycznej
Ortodoncjii Implantologii
ul. Bagno 2, lokal usługowy 7 (wejście E)
00-112 Warszawa

pn-pt: 9:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

___

tel. 22 620 10 30
gsm: 513 132 870

e-mail: soldent@soldent.pl
© 2013 Soldent. Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie OJCIEC.NET